Banki, konta bankowe i kredyty

 

Tu możesz otworzyć konto bankowe lub załatwić kredyt w PKO BP

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna (skrót: PKO Bank Polski S.A., PKO BP S.A.) – największy bank uniwersalny w Polsce, spółka akcyjna notowana od 2004 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2018 r. PKO BP zajął 845. pozycję w rankingu największych przedsiębiorstw na świecie Global 2000 magazynu „Forbes”.

 • Konto bez granic w PKO BP Konto bez Granic PKO BP to: 0 zł za wypłaty gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, 0 zł za obsługę karty debetowej, 0 zł za zlecenie stałe oraz polecenie zapłaty, 0 zł za wypłatę gotówki do 300 zł (Cashback) w punktach usługowych i handlowych oznakowanych symbolem Visa cash.

  Konto PKO BP dla młodych   Konto dla Młodych PKO BP to: 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie, do 500 zł debetu na koncie przez 30 dni.

  Konto za 0 w PKO BP 0 zł za prowadzenie konta osobistego, 0 zł za kartę debetową - wystarczy, że wykonasz 5 transakcji bezgotówkowych (z wyjątkiem przelewów) kartą lub BLIK-iem w okresie rozliczeniowym karty, 0 zł za wypłaty w PLN BLIK-iem ze wszystkich bankomatów w Polsce, 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów za granicą.

  Pożyczka gotówkowa w PKO BP Pożyczka gotówkowa PKO BP to: umowa w kwocie od 1500 zł, spłata nawet do 96 miesięcy, brak wymogu posiadania konta w PKO BP, RRSO 19,08%.

  Pożyczka gotówkowa do 24 miesięcy RRSO 9,82%. Okres kredytowania od 2 do 24 miesięcy. Umowa w kwocie od 1 500 do 255 550 zł. Oferta dla osób, które nie zaciągnęły pożyczki lub kredytu w PKO Banku Polskim.

  Pożyczka konsolidacyjna w PKO BP Kredyt konsolidacyjny PKO BP: pożyczka ze spłatą od 2 do 120 miesięcy, możliwość otrzymania ekstra środków na dodatkowe wydatki bez konieczności posiadania konta w PKO Banku Polskim, RRSO 12,57%.

   

 • Tu możesz otworzyć konto bankowe lub załatwić kredyt w Alior Bank

  Alior Bank SA – bank, który rozpoczął działalność  17 listopada 2008. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Alior Bank stworzył w pełni internetowy bank, który masz okazję poznać także dzięki tej stronie. 

 • Alior Bank Rachunek iKonto Biznes Premia nawet do 1500 zł! 10% zwrotu za zakup paliwa z kartą z Plusem (do 900 zł). 350 zł na start za otwarcie konta. 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta podstawowego.

  Alior Bank Rachunek 4x4 Rachunek firmowy 4x4 z pakietami dopasuje się do potrzeb firmy! Dodatkowo do 1500 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku i karty, 0 zł za prowadzenie rachunku podstawowego, 0 zł za prowadzenie rachunku podstawowego, 0 zł za korzystanie z kart debetowych dla aktywnych, 0 zł za księgowość online na zafirmowani.pl.

  Alior Bank konto internetowe Konto Internetowe Alior Banku oferuje dla swoich Klientów 0 zł za konto, 0 zł za kartę, przelewy i bankomaty.

  Alior Bank Konto Jakże Osobiste Do 450 zł premii! 0 zł za konto jeśli klient ma mniej niż 26 lat lub zapewni jednorazowy wpływ min. 1500 zł/mies. 0 zł za 2 aktywne korzyści z aż 11 do wyboru. 0 zł za krajowe przelewy internetowe w złotych.

  Konto Jakże Osobiste - Korzystna Rozgrywka Konto z korzyścią dla Graczy, do zyskania nawet 400 zł! Co miesiąc do zdobycia aż 1380 Riot Points do League of Legends. Dodatkowo: 0 zł za konto jeśli klient ma mniej niż 26 lat lub zapewni jednorazowy wpływ min. 1500 zł/mies., 0 zł za 2 korzyści z 11 do wyboru oraz nowa korzyść - Punkty dla graczy, Karta z Ashe z League of Legends.

  Kredyt Firmowy - 0% prowizja przygotowawcza Kredyt Firmowy - 0% prowizja przygotowywacza: do 1 mln zł dla mikrofirm, do 3 mln zł dla małych firm, decyzja kredytowa w 20 min, wymagany PIT za minimum 10 miesięcy działalności.

  Alior Bank Niezmienna konsolidacja Bez wizyty w banku. Wysoka kwota – nawet do 200 000 zł. Długi okres spłaty - do 10 lat. Zabezpieczenie spłaty, dzięki ubezpieczeniom. Łączna kwota konsolidowanych pożyczek i kredytów spoza Alior Banku wynosi min. 10 000 zł. RRSO 19,21%.

  Alior Bank Pożyczka z gwarancją Gwarancja stałej raty pożyczki nawet przez 5 lat.. Stałe oprocentowanie. Tylko 9 zł - średni miesięczny koszt pożyczki za każdy pożyczony 1000 zł. Kwota do 70 000 zł. Okres kredytowania od 3 do 5 lat. RRSO 20,42%.

  Alior Bank Kantor walutowy Wymiana walut 24h/ 7 dni w tygodniu po atrakcyjnych kursach, 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunków w aż 23 walutach, 0 zł za przelewy krajowe realizowana w PLN, 0 zł za przelewy walutowe wymienionych środków, 0 zł za kartę wielowalutową umożliwia płatności w blisko 160 walutach w tym w PLN, Aplikacja mobilna na iOS i Android.

 • Tu możesz otworzyć konto bankowe lub załatwić kredyt w Citi Handlowy

  Citi Handlowy – bank powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. czyli  najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A. 

 • Karta Kredytowa Citibank-BP Motokarta  Do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta! Brak opłat za wydanie i użytkowanie karty. Wyjątkowe oferty w Programie Citi Specials, RRSO 20,75% dla przykładu reprezentatywnego.

  Karta kredytowa z rabatami do 1200zł!  Karta Citi Handlowy to: rabaty do 50% u ponad 300 partnerów, nagrody za punkty i niespodzianki, nieskończone korzyści z jedną kartą kredytową, RRSO 25,06% dla przykładu reprezentatywnego.

  Konto Citigold  6-miesięczna lokata na 6,5% do 400 tys. zł lub lokata na 2,2% do 90 000 USD z kontem Citigold Konto Citigold to dostęp do globalnych przywilejów i profesjonalnych narzędzi w zakresie zarządzania majątkiem.

  Konto Osobiste CitiKonto z premią 270 zł  Nawet 270 zł na start z CitiKontem. Atrakcyjna oferta kursów wymiany walut dedykowanej Klientom CitiKonta. 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową, 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi, 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu, 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu.

  Kredyt hipoteczny Kredyt hipoteczny w Banku Citi Handlowy: kwota kredytu do 3 000 000 PLN, Finansowanie zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego (nieruchomość wybudowana) lub wtórnego, Okres kredytowania do 30 lat, RRSO 10,39% dla przykładu reprezentatywnego.

  Pożyczka gotówkowa Gotówka do 150 tys. zł na dowolny cel, RRSO 13,63% dla przykładu reprezentatywnego, 0 zł prowizji dla nowych klientów Citi Handlowy, Okres kredytowania do 8 lat.

 • Tu możesz otworzyć konto bankowe lub załatwić kredyt w Bank Millennium SA

  Bank Millennium SA – bank komercyjny z siedzibą w Warszawie utworzony w 1989 roku jako Bank Inicjatyw Gospodarczych SA. W 2018 r. był 7. bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów.

 • Konto Millennium 360° Konto 360º Banku Millennium daje Klientowi możliwość zaoszczędzenia na wielu opłatach. Bezpłatne jest: prowadzenie konta i karty (przy zasileniu konta kwotą 1000 zł i jednej płatności bezgotówkowej kartą debetową), przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów Polsce i za granicą, a dodatkowo pomoc medyczna i techniczna.

  Konto Mój Biznes z premią do 2000 zł Promocja Konta Mój Biznes – „Zyskaj do 2000 zł z Kontem Mój Biznes”. Otwórz online lub w placówce Konto Mój Biznes do 30.09.2022 r. Spełnij warunki promocji i zyskaj nawet 2000 zł premii.

   Konto oszczędnościowe Profit Rachunek oszczędnościowy, który pozwala Ci w wygodny i nowoczesny sposób lokować oszczędności na bardzo atrakcyjnych warunkach. Skorzystaj z atrakcyjnego oprocentowania - oprocentowanie nowych środków do 200 000 PLN 6% przez 62 dni.

  Kredyt hipoteczny Kredyt Mieszkaniowy Millennium to: finansowanie do 90% wartości nieruchomości, prowizja 0% , korzystny okres kredytowania - do 35 lat oraz akceptacja wielu różnych źródeł dochodu.

  Kredyt mieszkaniowy Kredyt Mieszkaniowy Millennium to: finansowanie do 90% wartości nieruchomości, prowizja 0% , korzystny okres kredytowania - do 35 lat oraz akceptacja wielu różnych źródeł dochodu.

   
   
 • Tu możesz otworzyć konto bankowe lub załatwić kredyt w BNP Paribas

  BNP Paribas – grupa kapitałowa, a zarazem bank francuski powstały w 2000 roku z połączenia banków Banque Nationale de Paris (BNP) i Paribas..

 • Cashback do 600 zł z kartą kredytową Cashback do 600 zł z kartą kredytową BNP Paribas! 0 zł za pierwszy rok użytkowania karty, vouchery i zniżki w programie mamBONUS. Promocja trwa do 30.09.2022 r.

  Konto Otwarte na Ciebie Mając Konto Otwarte na Ciebie nie ponosisz opłaty za prowadzenie rachunku, a kartę debetową do konta wybierasz sam, taką jaka Ci pasuje! 0 zł opłaty za miesięczne prowadzenie rachunku, 0 zł za wypłatę z bankomatów Banku i Planet Cash, 0 zł za zlecenie przelewu elektronicznego, dostęp do rachunku dzięki bankowości elektronicznej i aplikacji GOMobile.

  Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Mega okazja” do 450 zł Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas w promocji „Mega okazja”! Klient może uzyskać do 450 zł premii w zamian za aktywne korzystanie z konta od 1 sierpnia do 25 września 2022 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 25.09.2022 r. lub do wyczerpania puli 6000 rejestracji.

  Konto z Kartą Otwartą na eŚwiat  Z kontem BNP Paribas z Kartą Otwartą na eŚwiat i ubezpieczeniem „Cyber pomoc”, zyskasz m. in. ochronę ubezpieczeniową: zakupów w sklepach internetowych, tożsamości on-line, reputacji on-line, danych komputerowych. 0 zł za ubezpieczenie „Cyber pomoc”, 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za wypłaty gotówki kartą debetową z bankomatów w Polsce i za granicą.

  Kredyt gotówkowy BNP Paribas do 200 000 zł Jeszcze tańszy kredyt gotówkowy BNP Paribas nawet na 200 000 zł, z atrakcyjnym oprocentowaniem i wstępną decyzją kredytową przez telefon.
  Okres kredytowania do 10 lat.

  Kredyt konsolidacyjny Kredyt konsolidacyjny BNP Paribas s.a. sprawdza się w działaniu! 0% prowizji, kwota od 1000 do 200 000 zł, RRSO 11,44%.

  Konto Otwarte na Ciebie dla obcokrajowców Konto Otwarte na Ciebie dla obcokrajowców Banku BNP Paribas, korzystaj z udogodnień i dopasuj kartę do swoich potrzeb.

 

Tu możesz otworzyć konto bankowe lub załatwić kredyt w Bank Pekao

Zobacz koniecznie wszystkie możliwości dostępne dzięki tej witrynie ..

Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna (Bank Pekao, Pekao, Pekao SA, dawniej PeKaO) – polski bank uniwersalny założony 17 marca 1929 r. jako państwowy bank komercyjny w formie spółki akcyjnej. Od 1998 notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.   

 • Karta Kredytowa z Żubrem Karta kredytowa z Żubrem Banku Pekao oznacza: 3 pakiety do wyboru przez użytkownika (każdy może być darmowy po spełnieniu warunków), RRSO 16,78%, raty 10 x 0%, ubezpieczenie zakupów w Internecie oraz transakcji internetowych, cashback 2% za zakupy w Internecie w pakiecie Złotym i Platynowym, ubezpieczenia podróży.

  Konto Przekorzystne Biznes z premią do 2000 zł   Konto Przekorzystne Biznes to konto dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, z prowadzeniem, kartą i przelewami za bezwarunkowe 0 zł przez rok!

  Konto Przekorzystne dla młodych Konto Przekorzystne dla młodych to 0 zł za prowadzenie Konta, obsługę karty, przewalutowanie przy płatności kartą, i brak prowizji banku za wypłaty z bankomatu za granicą (do ukończenia 26 roku życia)! Do tego dostęp do konta 24/7 przez PeoPay, Karta Rewolucyjna do konta z gwarancją niskich kursów i Program rozwoju OK,GO.

  Konto Przekorzystne z kontem oszczędnościowym w promocji Nawet do 200 zł premii z Kontem Przekorzystnym! 0 zł za prowadzenie rachunku. 7% na Koncie Oszczędnościowym w skali roku do 100 000 zł przez 6 miesięcy.

  Pożyczka gotówkowa Pożyczka PRZEkorzystna, do 250 000 zł, na okres do 36 miesięcy, RRSO 8,49%

  Pożyczka konsolidacyjna Pożyczka Konsolidacyjna do 200 tys. złotych z możliwością dobrania dodatkowych środków. Okres kredytowania nawet do 10 lat, z karencją na spłatę do 3 miesięcy . RRSO 8,07%.

   

 • Tu możesz otworzyć konto bankowe lub załatwić kredyt w Crédit Agricole

  Grupa Crédit Agricole – to francuska sieć banków spółdzielczych, która w 1990 r. przekształciła się w międzynarodową grupę bankową. Crédit Agricole był początkowo spółdzielczą kasą rolników i z tego powodu jest często nazywany Zielonym Bankiem (fr. Banque verte).

 • Konto dla Ciebie z premią do 555 zł Konto dla Ciebie z opłatą 0 zł za konto i kartę wielowalutową oraz darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce - wystarczą wpływy w wysokości min. 1000 zł miesięcznie i jedna transakcja kartą lub BLIKIEM. Do 31.08.2022r. promocja: premia do nawet 555 zł - wybierz premię, która najbardziej Ci odpowiada!

  Konto Biznes Konto Biznes za 0 zł przez 12 miesięcy. Zobacz jak zyskać nawet 1700 zł premii z Kontem Biznes Credit Agricole! 100 zł - jeżeli otworzysz konto przez aplikację CA24 Otwórz Konto Biznes. 100 zł - za pierwszy wpływ na konto. 500 zł - jeżeli aktywnie będziesz korzystał z konta i karty. 500 zł - jeżeli podpiszesz umowę o terminal płatniczy. 500 zł - jeżeli podpiszesz umowę kredytową.

  Konto z lokatą Promocja dla nowych klientów! Załóż Konto dla Ciebie, w ciągu 14 dni od otwarcia konta załóż lokatę i zyskaj aż 7% w skali roku! Maksymalna wysokość lokaty 75 000 zł.

 • Tu możesz otworzyć konto bankowe lub załatwić kredyt w Getin Banku

  Getin Bank – reprezentuje pion bankowości detalicznej Getin Noble Banku SA powstałego z połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. 

 • Elastyczne Konto Oszczędnościowe  Na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym Klienci mogą obecnie zyskać aż 7% w skali roku do 10 000 zł na 12 miesięcy, 6,5% w skali roku dla kwoty nawet 400 tys. zł. - promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym obowiązuje przez 3 miesiące dla Nowych Środków, dla Klientów, którzy posiadają Konto Osobiste i udzielą Zgód marketingowych.

  Kredyt gotówkowy!  Kredyt gotówkowy w Getin Banku to: Prowizja 0%, Okres kredytowania do 10 lat, RRSO 11,5%

  Lokata na Nowe Środki!  Promocja Lokaty na Nowe Środki na 3 ,6 lub 12 miesięcy. Oprocentowanie promocyjne (w skali roku) – dla nowych środków do 180 000 zł włącznie: dla 3 miesięcy - 6,5%, dla 6 miesięcy –6,5%, dla 12 miesięcy – 7%.

 • Tu możesz otworzyć konto bankowe lub załatwić kredyt w ING Bank

  ING Bank Śląski SA (ING BSK) – bank komercyjny z siedzibą w Katowicach, świadczący usługi bankowe dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji (bank uniwersalny). 

 • Konto Direct z Moim ING Konto Direct z Moim ING z premią do 250 zł - nową osobistą bankowością, ułatwia codzienne korzystanie z konta i dostosowuje się do Klienta. Dzięki niej Klient ma dostęp do pieniędzy gdzie chce, kiedy chce i jak chce. Na komputerze, tablecie albo smartfonie - równie łatwo. Od razu widać jakimi środkami dysponuje posiadacz konta i na co je wydaje. Konto Direct z Moim ING ułatwia podejmowanie lepszych decyzji: sprawnie planować budżet i lepiej oszczędzać. Przelewy i doładowania wykonuje się szybko i intuicyjnie. Promocja trwa do 30.09.2022r.

  Konto Mobi z Moim ING Konto Mobi z premią do 250zł jest dla Ciebie, jeśli masz mniej niż 26 lat i większość rzeczy robisz telefonem: 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę płatniczą Visa Zbliżeniową, którą podłączysz do konta walutowego w aplikacji Moje ING, 0 zł za wypłaty kodami BLIK z bankomatów w całej Polsce (telefonem), 0 zł za przelewy na telefon w aplikacji Moje ING – możesz wysyłać i odbierać przelewy w każdy dzień tygodnia, 0 zł za nielimitowaną ilość przelewów między kontem oszczędnościowym a osobistym – jednym klikiem w aplikacji Moje ING, 0 zł za krajowe przelewy w PLN, które robisz przez internet, 0 zł za wpłaty kodami BLIK we wpłatomatach – już od 10 zł (telefonem).

  Rachunek firmowy Konto Direct dla Firmy oferuje aplikację mobilną na tablet i smartfon, 0 zł dla aktywnych za przelewy internetowe w PLN w kraju, 0zł dla aktywnych za prowadzenie rachunku (z wyjątkiem wpłat i wypłat w oddziale), 0zł za wpłaty i wypłaty gotówki we wpłatomatach i bankomatach ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju, 0 zł za kartę do konta - przy płatności nią 300 zł miesięcznie.

   
   
 • Tu możesz otworzyć konto bankowe lub załatwić kredyt w mBanku

  mBank SA (dawniej Bank Rozwoju Eksportu SA, w skrócie BRE Bank SA) – bank uniwersalny z siedzibą w Warszawie. W latach 2000-2013 mBank był marką banku internetowego należącą do BRE Banku. Bank został założony w 1986 r. jako Bank Rozwoju Eksportu, piąta pod względem wartości aktywów instytucja finansowa w Polsce.  

 • eKonto! Konto, które samo oszczędza nawet na 6,5% i bonus do 450 zł! Dodatkowo: 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce od 100 zł, 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą, 0 zł za kartę przy wykonanych nią transakcjach za min. 350 zł miesięcznie.

  eKonto możliwości (dla młodych 13-18 lata)! eKonto możliwości dla młodych to 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę, 0 zł za przelewy internetowe oraz 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Rachunek jest przeznaczony dla osób od 13 do 18 roku życia.

  eKonto możliwości (dla młodych 18-24 lata) Nawet 250 zł w promocji! Ponadto: 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę, 0 zł za przelewy internetowe, 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

  eKonto oszczędnościowe! eKonto oszczędnościowe w mBanku to 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, wypłaty bez utraty odsetek oraz 1 darmowy przelew internetowy w miesiącu. Po pieniądze zgromadzone na rachunku oszczędnościowym można sięgnąć w dowolnym momencie.

  eKonto w promocji do 650 zł! Nawet 650 zł dla Klienta! Teraz nawet 6,5% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele. 0 zł za otwarcie i prowadzenie Twojego konta. 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce od 100zł oraz wypłaty z bankomatów za granicą. 0 zł za kartę przy łącznej kwocie transakcji nią na 350 zł w miesiącu.

  Kredyt hipoteczny! Solidny fundament pod nowy rozdział: 0% prowizji za udzielenie kredytu i częściową wcześniejszą spłatę, wkład własny – minimum 10%, EKO kredyt hipoteczny z niższą marżą (RRSO 10,21%).

  mBiznes konto Komfort! 0 zł za wypłaty gotówki od 100 zł z bankomatów Planet Cash, Euronet i Santander. Pełna kontrola nad finansami firmy przez wygodną aplikację mobilną i serwis transakcyjny. Dostęp do sieci placówek. Całodobowa pomoc eksperta banku przez telefon, na czacie i na Messengerze. 0 zł za BLIK: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów.

  mBiznes konto Standard! Za prowadzenie konta firmowego i za najważniejsze usługi w koncie firmowym brak opłat przez 2 lata. 0 zł za otwarcie, prowadzenie konta. 0 zł za internetowe przelewy krajowe w PLN. 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronetu, Santander Bank Polska S.A.

  mBiznes konto Start! Konto firmowe Start: 0 zł za otwarcie i prowadzenie przez 12 miesięcy, konto dla jednoosobowych działalności, spółek z o.o., cywilnych, jawnych, stowarzyszeń i fundacji, 0 zł za przelewy do ZUS i US, 0 zł za 5 przelewów internetowych jeśli płacisz ZUS.

  mKonto Intensive! Nawet 250 zł premii! mKonto Intensive to także 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie, bez limitów, 0 zł za wpłaty we wpłatomatach, za podstawową kartę debetową, 0 zł za 3 przelewy ekspresowe w miesiącu, za przelewy krajowe przez internet. Do promocji można przystąpić od 17.05.2022 r. do 03.10.2022 r.

  Załóż konto i firmę przez internet! Możliwość założenia firmy i konta w jednym miejscu. Konto firmowe z gwarancją 0 zł przez 2 lata. 350 zł premii z kartą Mastercard Debit Business. 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta oraz za internetowe przelewy krajowe w PLN, 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Euronetu i Santander Bank Polska S.A.