darowizna na cele charytatywne
darowizna na cele charytatywne

.

Życie jest ogromną wartością, szczególnie wtedy, gdy odczuwamy stratę kogoś bliskiego. Każdy z nas chciałby cieszyć się długim i dobrym zdrowiem, jednak niestety są też osoby cierpiące, które pomimo swojego młodego wieku dzielnie znoszą to cierpienie. Poznajcie Nataniszę, która jest w ciężkim stanie i potrzebuje pieniędzy na rehabilitację, które dadzą jej szansę na przeżycie.

Darowizna na cele charytatywne

Mamy duży kłopot i potrzebujemy pomocy, dlatego zwracamy się specjalnie do Ciebie, bo jeśli nie Ty to nikt nie pomoże! Pomyśl czy Ty będąc w takiej sytuacji znajdziesz dobrych ludzi, którzy zawsze będą chętni do pomocy? Możesz nie móc liczyć na członków rodziny lub krewnych, ponieważ są zajęci własnym życiem lub już pomogli i nie są w stanie dalej pomagać w tej sprawie. Nasi przyjaciele również mogą mieć swoje własne trudności. Poza tym mogą nie być skłonni do poświęcenia czasu na pomoc, ponieważ nie wiedzą, z jakim problemem się zmagamy lub też nie mają możliwości. A Tym, którzy nas już wspomogli – Serdecznie i bardzo, ale to bardzo Dziękujemy! A problem jest duży. W tym przypadku darowizna na cele charytatywne może być najlepszym wyborem takiej pomocy! Właśnie z tego powodu zachęcamy i bardzo prosimy, abyś wsparł nas i przekazał darowiznę, która pomoże w leczeniu ciężko chorej Kobiecie. Darowizna na cele charytatywne opisana jest w kilku serwisach, w tym lokalnych gazetach informacyjnych takich jak  miastons.plwww.dts24.pl  , www.eska.pl 

Weź Pomóż Weź Pomóż :) na https://zrzutka.pl/m8ukna

Darowizna charytatywna – Wolontariat  

Jesteśmy wolontariuszami, którzy pomagają w uzbieraniu odpowiedniej kwoty na rehabilitację. Pomagamy w promowaniu zbiórki, abyście to właśnie Wy udzielili wsparcia finansowego Kobiecie, u której diagnoza okazała się bardzo tragiczna - pęknięcie krwiaka w mózgu.  Jednymi słowy pomagamy Nataniszy. Jest to małżonka Norberta. A mąż, nie ma środków na pokrycie kosztów leczenia swojej małżonki. Pieniądze, które zbieramy, idą bezpośrednio na pokrycie tych wydatków. Nie czekaj i pomóż. 

Naszym celem jest więc pomoc Nataniszy! Każdy, kto do nas dotrze i wpłaci nawet nieduży datek  - bez względu na to, jaka jest jego sytuacja i gdzie mieszka na świecie, pomożecie zrealizować cel główny, czyli rehabilitację, która kosztuje 150 tyś. złotych. Naprawdę Was potrzebujemy! Wierzymy, że "kropla drąży skałę" 

Weź Pomóż Weź Pomóż :) na https://zrzutka.pl/m8ukna

Pomóż zebrać pieniądze na leczenie!

Podziel się tą informacją z innymi. Wnieś swój wkład w życie tej rodziny i zapewnij ulgę i komfort tym, którzy są w potrzebie. Pomóż już teraz. 

Przekazując dowolną sumę, ludzie poczują, że nie są sami w swoim cierpieniu i mają na kim polegać. Daje im to również poczucie przynależności do społeczeństwa. Kiedy ktoś potrzebuje pomocy, będzie czuł, że nie jest już odizolowany i jest częścią społeczności.

Już teraz pomóż nam zebrać pieniądze na leczenie, wesprzyj nas! Pomagamy razem!

Weź Pomóż Weź Pomóż :) na https://zrzutka.pl/m8ukna

Jaka jest historia Nataniszy?

Chcąc powiedzieć więcej o Nataniszy, nie może być tej historii bez jej męża, Norberta. Wszystko zaczęło się wtedy, gdy Norbert z przyjaciółmi udał się na urlop do Azji. Ostatniego dnia zdecydowali o pójściu na dyskotekę i po zobaczeniu Nataniszy Norbert wiedział, że to jest to. Dzielenie codzienności było bardzo trudne, jednak miłość przezwyciężyła wszystko. Na świecie pojawiła się trójka pięknych dzieci, jednak rodzinna sielanka nie trwała zbyt długo. 6 czerwca był dniem jak co dzień, jednak dla mężczyzny okazało się to prawdziwym koszmarem. Jego małżonka poczuła potężny ból głowy, który doprowadził do tego, że kobieta poczuła utratę czucia w lewej nodze - trafiła do szpitala, a tam diagnoza była tragiczna - pęknięcie krwiaka w mózgu. Dla Norberta oraz jego dzieci był to straszny cios.

Okazało się, że na szczęście Natanisza żyje, ale potrzebne są pieniądze na jej rehabilitację. Cierpienie Norberta oraz dzieciaków jest przeogromne, ponieważ nie mają takich środków, które pomogłyby ukochanej żonej i mamie przejść przez rehabilitację. Dlatego też prosimy was o pomoc, ponieważ nie raz pokazywaliście, że macie ogromne serca, które są gotowe do pomocy. Czekają na nią dzieci oraz mąż chcący cieszyć się życiem, ale do tego potrzebna jest obecność Nataniszy.

Weź Pomóż Weź Pomóż :) na https://zrzutka.pl/m8ukna

Jak można pomóc Nataniszy?

Dzięki internetowym zbiórkom wiele osób może wrócić do życia oraz pełnej sprawności. Jak już powiedzieliśmy, rodzina nie ma na tyle pieniędzy, aby sfinansować rehabilitację Nataniszy, więc ofiarność waszych serc jest czymś, o co was błagamy. Nikt nie chce tracić młodej żony oraz matki, na którą przecież czekają dzieci. Tak wiele jeszcze rzeczy mogą zrobić razem. Bardzo prosimy was o wpłaty na zorganizowanej zbiórce na popularnej platformie Zrzutka.pl - aby pomóc należy odwiedzić stronę:  

będziemy wdzięczni za nawet najdrobniejszą pomoc! Wierzymy, że "kropla drąży skałę" i wiele takich wpłat pomoże Nataniszy i jej rodzinie stanąć na nogi.

Przypadek Nataniszy jest też przykładem tego, aby cały czas się badać i niwelować zagrożenie związane z pogarszającym się zdrowiem. Norbert oraz dzieci potrzebują swojej ukochanej mamy, a nikt nie zasługuje na to, żeby zostać sam. Ta piękna, młoda rodzina ciesząca się życiem chciałaby mieć Nataniszę z powrotem. Mamy nadzieję, że wasza ofiarność sprawi, że historia tych dwojga młodych ludzi, którzy się kochają od 2015 roku nadal będzie trwać, ale jest to możliwe tylko i wyłącznie dzięki waszej ofiarności, więc zachęcamy do otworzenia swoich serc na tę piękną rodzinę.

Weź Pomóż Weź Pomóż :) na https://zrzutka.pl/m8ukna