Abonamenty GSM - Duży wybór + telefony Nowy Sącz

 

Tu możesz przedłużyć abonament telefoniczny lub dokonać załatwienia nowego niezależnie od sieci! 

.

Telekomunikacja Nowy Sącz Wita! Jest to prawdopodobnie największa taka oferta nie tylko w Nowy Sączu ale i w Małopolsce. Zamieściliśmy możliwość nie tylko przedłużenia abonamentu GSM ale i załatwienia nowego. Dlaczego? Posiadamy w ofercie niemal wszystkie sieci GSM w jednym miejscu. W ofercie mamy także bardzo nietypowe opcje! Nie masz czasu chodzić po salonach telekomunikacyjnych? No właśnie! Dlatego ułatwimy Ci wybór konkretnej oferty. Każda sieć posiada zalety i w małym stopniu niewielkie wady. Tak czy inaczej z pewnością już wiesz jaką ofertę wybrać. Jeśli chodzi o możliwość przedłużenia tu i teraz możesz to zrobić! W skrócie: telekomunikacja Nowy Sącz, telefony Nowy Sącz, internet Nowy Sącz i abonamenty GSM to wszystko tu załatwisz!

.   

Tu możesz przedłużyć abonament lub załatwić numer w PLAY!

Plus, dawniej Plus GSM – sieć telefonii komórkowej w Polsce, której operatorem jest Polkomtel sp. z o.o. Slogan Plusa to Wybierz swoje wszystko (w latach 2006–2011 hasłem przewodnim było Razem lepiej).

 

 • Play abonament lub przedłużenie Kup abonament i zyskaj 10 zł co miesiąc oraz 2x więcej GB! Sieć komórkowa Play to największa sieć w Polsce! Z usług firmy korzysta już ponad 15 mln Polaków. Najnowsza promocja obejmuje bogatą ofertę telefonów bez abonamentu, z gwarancją najniższej ceny na wybrane modele! 

   

 • Tu możesz załatwić nowy abonament lub go przedłużyć w PLUS 

  Plus to jedna z największych sieci komórkowych w Polsce. Smartfony już od 1zł na start*! (*dotyczy wybranych wariantów ofert) 

 • Plus abonament lub przedłużenie Plus to jedna z największych sieci komórkowych w Polsce.

 • Tu możesz załatwić nowy abonament lub go przedłużyć w ORANGE

  Orange – międzynarodowa marka usług telekomunikacyjnych należąca do France Télécom, zarządzana przez Orange Brand Services Ltd. Pod marką Orange świadczone są usługi w 35 krajach dla 147 mln klientów[1]. 19 września 2005 marka Orange została wprowadzona do Polski przez operatora PTK Centertel, zastępując markę Idea. W Polsce zajmuje obecnie pierwsze miejsce pod względem liczby użytkowników telefonii komórkowej z liczbą kart SIM przekraczającą 15,9 mln. 

 • ORANGE abonament lub przedłużenie  Bardzo dobra oferta znana każdemu :)  Orange – międzynarodowa marka usług telekomunikacyjnych należąca do France Télécom

 • Tu możesz załatwić abonament w Heyah - Nowość

  Heyah – polska marka usług telefonii komórkowej, działającej w systemie prepaid. Operatorem sieci Heyah jest T-Mobile Polska, do której należy także sieć T-Mobile. 

 • Heyah - abonament lub przedłużenie Abonament w Heyah: teraz pierwszy miesiąc za 1zł! Standardowo od 19,99 zł za miesiąc (rozmowy, smsy i mmsy bez limitu, internet 20 GB).

   
   
 • Tu możesz załatwić abonament w NJU Mobile

  nju mobile – marka usług telefonii komórkowej, oraz od maja 2022 roku Internetu w technologii światłowodowej działająca w sieci Orange. Została wprowadzona na rynek 25 kwietnia 2013 roku. W ofercie znajduje się zarówno sprzedaż usług na kartę (prepaid), jak i abonamentowych (postpaid).

   

 • NJU Mobile abonament lub przedłużenie Abonament w parze taniej: 19 zł od osoby, wszystko bez limitu i do 60 GB! Kampania skierowana jest do Klientów ceniących sobie bardzo atrakcyjne cenowo oferty telekomunikacyjne. Abonent NJU Mobile ma prawo do zerwania umowy, co jest dużym atutem dla osób niezdecydowanych.

   

Tu możesz załatwić abonament w Virgin Mobile - Nowość! 

Zobacz koniecznie wszystkie możliwości dostępne dzięki tej sieci.

Virgin Mobile – największa na świecie marka wirtualnej telefonii komórkowej, wykorzystywana na sześciu kontynentach przez piętnastu licencjonowanych przez Richarda Bransona operatorów. Usługi telekomunikacyjne pod marką Virgin Mobile dostępne są w bardzo wielu krajach na świecie! 

 

 • Virgin Mobile abonament lub przedłużenie Abonament Virgin Mobile to min. bezterminowa umowa, rozmowy, sms-y i mms-y bez limitów, internet nawet 50 GB

   

 • Tu jest miejsce na Twoją ofertę :) 

  Oferta ?. 

 • Opis oferty !  Dodatkowy opis !