Prawdopodobnie Najtańsze Ubezpieczenia Online w Nowym Sączu

 

Tu możesz załatwić ubezpieczenie w PZU 

Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna, PZU; Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA, Grupa PZU – przedsiębiorstwo ubezpieczeniowe działające w Polsce, spółka akcyjna.

 • PZU Auto OC + AC PZU Auto OC + AC oferuje obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, bezpośrednią likwidację szkody, pieniądze dla osób, którym kierowca ubezpieczonego pojazdu wyrządzi szkodę w wypadku lub kolizji oraz AC czyli pieniądze w razie kradzieży, uszkodzenia lub zniszczenia pojazdu

  PZU Dom i mieszkanie Ubezpieczenie PZU DOM ubezpieczy majątek nie tylko od skutków zalania i powodzi, ale też m.in. od pożaru, huraganu i innych zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem, przepięcia.

  Ubezpieczenie turystyczne Wojażer Ubezpieczenie turystyczne Wojażer to szybkie ubezpieczenie podróżne, wygoda korzystania i możliwość zawarcia polisy przez internet.

   

 • Tu możesz załatwić ubezpieczenie w Nationale Nederlanden.

  Przedsiębiorstwo powstało pod koniec roku 1962 z połączenia Assurantie Maatschappij tegen Brandschade De Nederlanden van 1845 (firma specjalizująca się w ubezpieczaniach od skutków pożarów) oraz Nationale Levensverzekerings Bank (banku ubezpieczeń na życie). Obecnie Ttowarzystwo Nationale Nederlanden posiada szeroką ofertę ubezpieczeń.  

 • Ubezpieczenie domu i mieszkania Ubezpieczenie mieszkania i domu. Gwarancja wsparcia w szkodzie (kradzież, pożar), zwrot pieniędzy za rzeczy skradzione poza domem oraz prosty zakup ubezpieczenia online.

  Ubezpieczenie dziecka Indywidualne ubezpieczenie szkolne dla dziecka od Nationale-Nederlanden to ochrona dziecka 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w Polsce i za granicą.

  Ubezpieczenie roweru i rowerzysty Nationale Nedederlanden - ubezpieczenie roweru i rowerzysty. Praktyczna pomoc przy awarii, wypadku czy kradzieży. Ubezpieczenie obejmuje również elektryczne rowery i hulajnogi.

 • Tu możesz ubezpieczyć wszystko, na Co masz ochotę i chęć! 

  Bezpieczny pl to pełna oferta ubezpieczeń, która jest dostępna online. Można tu ubezpieczyć niemal wszystko min: NNW dla dzieci i młodzieży, NNW / OC dla studentów, NNW / OC dla pracowników oświaty, Ubezpieczenia na życie, Ubezpieczenia podróżne, Ubezpieczenie nieruchomości, Assistance w podróży po Polsce i Europie, OC / AC pojazdu, a nawet Ubezpieczenie psa.  

 • NNW Student  Ubezpieczenie NNW oraz OC dla studentów w życiu prywatnym, podczas nauki oraz praktyk. Kupujący on-line otrzymuje 10% rabatu i tanią składkę, bo klient płaci tylko za ubezpieczenie. Polisa zostaje automatycznie przesłana na adres e-mail klienta 10% zniżki po zastosowaniu kodu agenta 02346.

  NNW Żłobek, Przedszkole i Szkoła!  Ubezpieczenie dla uczniów Bezpieczny.pl od Generali dostępne w ofercie od żłobka do szkół ponadgimnazjalnych. Uwaga: zniżka 10% po zastosowaniu kodu 02346.

  Ubezpieczenie Assistance krótkoterminowe  Assistance krótkoterminowe w Bezpieczny.pl to ubezpieczenie dla samochodu w każdym wieku! Zakres terytorialny to Europa i Polska, z możliwością holowania do 500 km! 10% rabatu z kodem agenta 02346!

  Ubezpieczenie na Życie  Ubezpieczenie dla singli, par i rodzin. Dostępne w dwóch przedziałach wiekowych: dla osób w wieku od 18 do 60 lat oraz dla osób w wieku od 61 do 80 lat. 10% rabatu z kodem agenta 02346!

  Ubezpieczenie nieruchomości Ubezpieczenie nieruchomości, domów i mieszań w atraktyjnej cenie. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i skorzystaj z atrakcyjnej oferty.

  Ubezpieczenie OC i AC  Ubezpieczenie pojazdów OC/AC! Możliwość ubezpieczenia samochodu lub przyczepki online - szybko i bezpiecznie! 10% rabatu z kodem agenta 02346! Dodatkowo po zakupie OC 3% zniżki za zakup dowolnego ubezpieczenia i 50 zł za ubezpieczone dziecko do 16 roku życia!

 • Tu możesz załatwić ubezpieczenia OC + AC + Assistance w MTU oraz You Can Drive 

  Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia Spółka Akcyjna – polskie towarzystwo ubezpieczeń z siedzibą w Sopocie, istniejące od 1991 r. Razem z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie ERGO Hestia SA tworzą Grupę ERGO Hestia. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive. 

 • Ubezpieczenia MTU OC   Ubezpieczenia OC MTU są jednymi z najtańszych na rynku

  Ubezpieczenia MTU OC + AC + Assistance  Ubezpieczenia OC AC + Assistance w pakietach, także są gogne uwagi. 

  Ubezpieczenia You Can Drive Oferta specjalna dla młodych kierowców. Pełny zakres ubezpieczeń OC AC Assistance.